Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 36

Lendvai István (1947-): Szent László. Bronz plakett, jelzett, d:11 cm
11050.

2 600 HUF
7,05

Elefánt, ólom, jelzés nélkül, m:6 cm, h:9 cm
11051.

2 400 HUF

Antik mitológia jelenetes fém fali kép, d:27 cm
11052.

4 000 HUF

3 db Ajka plakett, kettő bronz egy hollóházi porcelán, eredeti dobozukban, d:8-9,5 cm
11053.

1 200 HUF

11054.

750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

Benczédi Sándor (1912-1997): Gobbi Hilda. Bronz, jelzett, számozott, m:25 cm
11055.

28 000 HUF
75,88
87,50

Reményi József (1887-1977): Julius Caesar portréja. Fehérmárvány, falra akasztható réz szalagkerettel  / Statue of Julius Caesar made of white marble. In commer frame. 30x40 cm
11056.

50 000 HUF
135,50
156,25

Természetjáró. Spiáter, sérült, m: 17 cm
11057.

1 000 HUF

Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm /
11058.

7 000 HUF
18,97
21,88

Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm
11059.

12 000 HUF

Lendvai István (1947-): Középület építő. Bronz kisplasztika, jelzett, m:12 cm
11060.

3 000 HUF

P.O. jelzéssel: Paraszt házaspár, réz, 17×32 cm
11061.

1 200 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF