Books: Military

Number of items: 21

L. Davis, Brian: Egyenruhák és rendfokozatok a NATO-ban. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kartonált kötés, jó állapotban.
12705.

2 000 HUF

Moritz Ritter v. Brunners: beständige Befestigung für die Militär-Bildungs-Anstalten. Wien 1901. L.W. Seidel. sok illusztrációval / with many illurtations
12706.

1 600 HUF

Gyóni (Áchim) Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. - verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp. 1915, Orsz. Hadsegélyező Biz. 1 t. (Gyóni arcképe), XIII, 62 p. (a przemysli – 1914, 3. ezerből készült hasonmás.) Korabeli papír kötésben. A szerző verses dedikációjával Rákosi Jenőnek.
12707.

Gyóni (Áchim) Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. - verseinek első itthoni (bővített) kiadása.
Bp. 1915, Orsz. Hadsegélyező Biz. 1 t. (Gyóni arcképe), XIII, 62 p. (a przemysli – 1914, 3. ezerből készült hasonmás.) Korabeli papír kötésben. A szerző verses dedikációjával Rákosi Jenőnek.

3 800 HUF
10,30
11,88

Erich v. Falkenhayn: Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entchließungen. Mittler 1920.
12708.

2 000 HUF

A. von Boguslawski.: Die Fechtweise aller Zeiten. In ihren Hauptmotiven dargestellt für Offiziere des stehenden heeres und des Beurlaubtenstandes, Offizieraspiranten, Freiwillige und für höhere Lehranstalten. Berlin, 1880. Friedrich Luckhardt Verlag. Erosen megviselt állapotban / in damaged condition
12709.

3 200 HUF
8,67
10,00

Militária könyv gyűjtemény: 15 db német nyelvű, részben magyar vonatkozású katonasággal, hadászattal foglalkozó könyv vegyes állapotban, ritkább darabokkal /  cca 1910-1920 Compilation of military books written in English mostly about World War I. in different condition Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entschließungen + Rüstung und Brüstung + Sammlung Göschen 9x + Die heere und flotten der Gegenwart Deutschland +Kämpfe in China I-II. + Österreichund Ungarn und Italie (...Adria) + Die Deutsche Armee und Weltkriege
12710.

8 000 HUF

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban
12711.

2 000 HUF

Auffenberg-Komarow: Aus Österreich-Ungarns Teilnahme am Weltkriege. Berlin, 1920. Ullstein. 12p egészoldalas térképpel / with full page maps
12712.

2 400 HUF

Kovács S. Tibor: Huszárfegyverek a 15-17. században. Bp., 2010, Martin Opitz Kiadó. Kiadói kartonált kötés, színes képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
12713.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF