Number of items: 85

Baba porcelán kávés készlet aranyozott díszítéssel, hibátlan, 10 db
11159.

3 400 HUF
9,21
10,63

2 db kézzel festett sorszámozott jelzett porcelán hattyú figura / Handpainted numbered chinaware swan figure 8x12cm
11160.

2 db kézzel festett sorszámozott jelzett porcelán hattyú figura /
Handpainted numbered chinaware swan figure 8x12cm

3 000 HUF

Virágmintás nagy füles tál, jelzés nélkül, fül alján lepattanás, d:38 cm
11161.

3 200 HUF
8,67
10,00

Kínai figurális porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, alul kis repedéssel, m:34 cm
11162.

1 000 HUF

Jelzett német figurális porcelán, kézzel festett, apró hibával, m:23 cm
11163.

1 000 HUF
19

Tungsram emlék falitányér díszdobozban, 17x20 cm
11164.

1 200 HUF

Vegyes porcelán tétel (6 db): 2 db kávéscsésze kistányérral, süteményes tál, gyertyatartó, hibátlan, Hollóházi és német jelzésekkel
11165.

1 000 HUF

Libasétáltató lányka, kézzel festett porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
11166.

1 000 HUF

Jelzett kínai mokkás csésze+alj készlet, matricás, hibátlan
11167.

2 000 HUF

11168.

1 000 HUF

Porcelán rózsa jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, textilre ragasztva, h:20 cm
11169.

3 600 HUF
9,76
11,25

Régi orosz zenélő-táncoló pár. Kézzel festett, kis mázhibával, jelzett, m: 16 cm, h: 14 cm
11170.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF