https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 67

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1914-1918 Huszár regiment, fotóképeslap, 14x9 cm
1
12273.

cca 1914-1918 Huszár regiment, fotóképeslap, 14x9 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
6
 
1941 Orvosi belépőjegy a Szent-Margitszigetre, fényképes igazolvány
1
12274.

1941 Orvosi belépőjegy a Szent-Margitszigetre, fényképes igazolvány

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
4
 
1930 Ludovikás bál táncrendje, 9x7 cm
1
12275.

1930 Ludovikás bál táncrendje, 9x7 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
6
 
DN "Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért a népközt. honvédelmi miniszterétől" fém-doboz domborművel
1
12276.

DN "Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért a népközt. honvédelmi miniszterétől" fém-doboz domborművel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Katonai távíró készülék
1
12277.

Katonai távíró készülék

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1880 Hadmentességi díj-könyvecske Szabadka
1
12278.

1880 Hadmentességi díj-könyvecske Szabadka

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1933 Magyar Országos Céllövő Szövetség hadipuska országos rekordot elismerő oklevél
1
12279.

1933 Magyar Országos Céllövő Szövetség hadipuska országos rekordot elismerő oklevél

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Díszes katonai levélpapír Lugosról Fancy stationery (military) from Lugos
1
12280.

Díszes katonai levélpapír Lugosról
Fancy stationery (military) from Lugos

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Szolgálati szabályzat a M. kir. Honvédség számára. Bp., 1931 Pallas. Az M. kir. 103. honvéd önálló vonatparancsnokság bélyegzőjével 580p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, (KIssé ázott)
1
12281.

Szolgálati szabályzat a M. kir. Honvédség számára. Bp., 1931 Pallas. Az M. kir. 103. honvéd önálló vonatparancsnokság bélyegzőjével 580p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, (KIssé ázott)

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
33 db II. világháborús fotó reprodukciója: katonák, városi életképek a frontról / Repro-s of WW. II. photos
1
12282.

33 db II. világháborús fotó reprodukciója: katonák, városi életképek a frontról / Repro-s of WW. II. photos

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Árpás patak katonai vászon térkép. / Arpasul de Sus map on canvas 50x38.5 cm
1
12283.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Árpás patak katonai vászon térkép. /
Arpasul de Sus map on canvas 50x38.5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Újegyház katonai vászon térkép. / Leschkirch(Nocrich) map on canvas 50x38.5 cm
1
12284.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Újegyház katonai vászon térkép. /
Leschkirch(Nocrich) map on canvas 50x38.5 cm

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment