Books: Military Number of items: 7
819860
12670
206
Books: Military
Hovédalbum, Szerk: Szokoly Viktor. Rajzokkal Wágner Sándortól, Litzenmayer Sándortól, Benczúr Gyulától, Jankó Jánostól, Munkácsy Mihálytól és Szinnyey Páltól. A fametszvények Russ Károly pesti műintézetében készültek. Pest, 1868. Emich Gusztáv.10 t. műmelléklet. Dombornyomásos, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
20 000 HUF
786505
12671
206
Books: Military
10 000 HUF
831516
12673
206
Books: Military
Földi Pál: Az Oszták-Magyar haditengerészet története. Bp., é.n., Anno Kiadó. Kiadói papírkötés, utolsó lapok foltosak, kissé kopottas állapotban.
3 000 HUF
802199
12674
206
Books: Military
A mai háború sorozat 2 kötete: KIsserling: Lengyelország felett, Werner Flack: Így épült a Siegfried vonal. Bp., 1942. Révai. Mindkettő sérült félvászon kötésben
1 200 HUF
770187
12675
206
Books: Military
Exercier-Reglement für die k.u.k. Cavallerie. Wien 1898. 276p. + 2 melléklet (az 1. hiányzik) gerinc sérült / 1 supplement missing, spine faulty
5 000 HUF
766161
12676
206
Books: Military
2 000 HUF
610227
12677
206
Books: Military
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house