8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Hermann Ágoston: Az éjszak-amerikai szövetséges státusok történetei. Angolból fordította Sasku Károly. Harmadik kötet. Pest, 1836, Trattner-Károlyi. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, kopottas állapot.