Books: Military Number of items: 9
824025
12479
205
Books: Military
Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története I-II. kötet. A képek legnagyobb része gróf Kreith Béla 1848-49-iki orsz. ereklyemúzeumából való. Bp., Lampel Róbert. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
6 000 HUF
775295
12480
205
Books: Military
Simon Ferenc, Ádám István, Takács László, Nagy Rudolf: Fegyverzeti, vegyivédelmi, fototechnikai és műszaki szakutasítás. BM 1975. Belső használatra.
4 000 HUF
824476
12481
205
Books: Military
Dragon S.J., Antonio: Tűzvonalban. P. Pro S.J. élete. II. kiadás. A szerző által engedélyezett egyedüli magyar fordítás. Bp., 1937, Manréza Kiadás. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapot.
1 000 HUF
807830
12482
205
Books: Military
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Sorszámozott hasonmás kiadás. Egészvászon kötésben, kiadói tékában. Haránt alakú.
6 000 HUF
405554
12483
205
Books: Military
Peter Handel Mazetti: Die oesterreichisch-ungarische Kriegsmarine vor und im Weltkriege. Klagenfurt, 1925. Átfogó munka az osztrák-magyar haditengerészetről sok képpel és adattal 130p. / Substantial book about the Austro-Hungarian navy
16 000 HUF
758422
12484
205
Books: Military
3 000 HUF
808999
12485
205
Books: Military
7 000 HUF
796247
12486
205
Books: Military
Schnitzler Arthur: Guszti Hadnagy és egyéb elbeszélések Bp., 1914 Athenaeum. Kissé megviselt egészvászon kötésben 809099
12487
205
Books: Military
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house