Books: Military

Number of items: 9

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története I-II. kötet. A képek legnagyobb része gróf Kreith Béla 1848-49-iki orsz. ereklyemúzeumából való. Bp., Lampel Róbert. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
12479.

6 000 HUF

Simon Ferenc, Ádám István, Takács László, Nagy Rudolf: Fegyverzeti, vegyivédelmi, fototechnikai és műszaki szakutasítás. BM 1975. Belső használatra.
12480.

4 000 HUF

Dragon S.J., Antonio: Tűzvonalban. P. Pro S.J. élete. II. kiadás. A szerző által engedélyezett egyedüli magyar fordítás. Bp., 1937, Manréza Kiadás. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt,  kopottas állapot.
12481.

1 000 HUF

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Sorszámozott hasonmás kiadás. Egészvászon kötésben, kiadói tékában. Haránt alakú.
12482.

6 000 HUF

Peter Handel Mazetti: Die oesterreichisch-ungarische Kriegsmarine vor und im Weltkriege. Klagenfurt, 1925. Átfogó munka az osztrák-magyar haditengerészetről sok képpel és adattal 130p. / Substantial book about the Austro-Hungarian navy
12483.

16 000 HUF
43,36
50,00

12484.

3 000 HUF

12485.

7 000 HUF
18,97
21,88

Schnitzler Arthur: Guszti Hadnagy és egyéb elbeszélések Bp., 1914 Athenaeum. Kissé megviselt egészvászon kötésben
12486.

800 HUF

12487.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF