https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Art-ceramics

Number of items: 26

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ernst Wahliss Wien, szecessziós fali dísztál, festett fajansz, jelzett, hibátlan, d:37 cm / Ernst Wahliss secession majolica plate
1
11031.

Ernst Wahliss Wien, szecessziós fali dísztál, festett fajansz, jelzett, hibátlan, d:37 cm / Ernst Wahliss secession majolica plate

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
1
 
Komlós csodálkozó párocska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, mázas kerámia, m:20cm, h:17 cm
1
11032.

Komlós csodálkozó párocska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, mázas kerámia, m:20cm, h:17 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kofa. Mázas festett kerámia gyertyatartó, jelzett, apró máz hibákkal, m:24 cm / Ceramics figure
1
11033.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kofa. Mázas festett kerámia gyertyatartó, jelzett, apró máz hibákkal, m:24 cm / Ceramics figure

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Szécsi Jolán: Madonna matyó népviseletben. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:33 cm
1
11034.

Szécsi Jolán: Madonna matyó népviseletben. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:33 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Hummel kislány a libákkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
1
11035.

Hummel kislány a libákkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Gorka Iparművészeti Vállalatos, kaspó, hibátlan, jelzett, m:9 cm, d:17 cm
1
11036.

Gorka Iparművészeti Vállalatos, kaspó, hibátlan, jelzett, m:9 cm, d:17 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Gorka Géza (1895-1971): Ülő lány. Repesztett mázas kerámia figura, hibátlan, jelzett, 18x14 cm
1
11037.

Gorka Géza (1895-1971): Ülő lány. Repesztett mázas kerámia figura, hibátlan, jelzett, 18x14 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
12
 
Gorka Iparművészeti Vállalat: Kerámia váza, jelzett, apró hibával/ Gorka ceramic vase 15cm
1
11038.

Gorka Iparművészeti Vállalat: Kerámia váza, jelzett, apró hibával/
Gorka ceramic vase 15cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Gorka Iparművészeti Vállalatos kis tálka, repesztett mázas, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:14 cm
1
11039.

Gorka Iparművészeti Vállalatos kis tálka, repesztett mázas, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:14 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Molnár Kálmán: Juhász. Mázas kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:19 cm
1
11040.

Molnár Kálmán: Juhász. Mázas kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:19 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Bereznay W Vilma: Inas a kis pulival. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:12 cm
1
11041.

Bereznay W Vilma: Inas a kis pulival. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:12 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi népi mintás kerámia tányér, hibátlan, jelzett, d: 25 cm
1
11042.

Hollóházi népi mintás kerámia tányér, hibátlan, jelzett, d: 25 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment