Antique

Number of items: 9

11000.

40 000 HUF
108,40
125,00

Antik csapatkürt, jelzett, réz, bársonyfonat, bojtokkal, h:38 cm
11001.

15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós ezüst (Ag.) nyelű tálalóeszközök (4d), kettő csont nyelű kagylóhéj végű, hibásak, pótolt, dobozban
11002.

10 000 HUF

11003.

12 000 HUF

XX. sz. eleje: Kínai elefánt?-csont, faragott igényes sakk készlet. Hiánytalan, jó állapotban, saját szövet és csont dobozban / cca 1900 Chinese carved ivory? complete chess sett
11004.

110 000 HUF
298,10
343,75

Fali írószertartó, gazdagon díszített, nemes fa, réz reliefekkel, festett fa intarziákkal, 12×27×21 cm
11005.

20 000 HUF
54,20
62,50

11006.

12 000 HUF

Alpakka gyertyatartó, kézzel véset gilosált növényi díszítéssel, m:30 cm
11007.

3 000 HUF

Fali díszszekrény, gazdagon díszített, nemes fa, ezüst-csont berakással, több helyen sérült, 8×24×18 cm
11008.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF