Photo Number of items: 334
812503
11889
204
28000
Photo
1931 Kinszki Imre (1901-1945): Duna parti pecások, jelzetlen vintage alkotás, a szerző hagyatékából, 6x9 cm
28 000 HUF
812507
11890
204
38000
Photo
1931 Kinszki Imre (1901-1945): Niedrige Sonne, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 8x5x5,5 cm
38 000 HUF
812510
11891
204
9500
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Zuglói srácok, vintage fotóművészeti alkotás, jelzetlen, a szerző hagyatékából, 18x13 cm
9 500 HUF
812511
11892
204
8500
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Zebracsikó, vintage fotóművészeti alkotás, két sarkán kisebb törésvonal, pecséttel jelzett, aláírt, 13x18 cm
8 500 HUF
812512
11893
204
9500
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Falusi hangulat, vintage fotóművészeti alkotás, alsó sarkán hajtás vonal, pecséttel jelzett vintage fotó, 13x18 cm
9 500 HUF
812526
11894
204
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Jégtáblák az Erzsébet híd alatt, feliratozott vintage fotó, a szerző hagyatékából, 13x18 cm
18 000 HUF
812535
11895
204
8500
Photo
cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Játék a vízben, vintage fotó gyermekéről, pecséttel jelzett, 13x18 cm
8 500 HUF
812544
11896
204
4800
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Kukac levélen, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 18x13 cm
4 800 HUF
812556
11897
204
4800
Photo
1934 Kinszki Imre (1901-1945): A Duna kanyarulata, vintage tájkép, pecséttel jelzett, feliratozott, 13x18 cm
4 800 HUF
812473
11898
204
8500
Photo
cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Lánchíd, bal oldali közlekedéssel, vintage fotóművészeti alkotás brómezüst és pigment kombinációval, K. I. saját eljárása szerint, festészet utánzó stílusban, feliratozva, pecséttel jelezve, 12,5x9,5 cm
8 500 HUF
812480
11899
204
13000
Photo
cca 1925-1935 Kerny István (1879-1963): Csalafinta mosoly csali Mezőkövesden, pecséttel jelzett vintage néprajzi fotó, 21x15 cm
13 000 HUF
812491
11900
204
3800
Photo
cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Leány népviselet Boldog községben, feliratozott vintage néprajzi fotó, 16x22 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house