Photo

Number of items: 334

1931 Kinszki Imre (1901-1945): Duna parti pecások, jelzetlen vintage alkotás, a szerző hagyatékából, 6x9 cm
11889.

28 000 HUF
75,88
87,50

1931 Kinszki Imre (1901-1945): Niedrige Sonne, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 8x5x5,5 cm
11890.

38 000 HUF
102,98
118,75

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Zuglói srácok, vintage fotóművészeti alkotás, jelzetlen, a szerző hagyatékából, 18x13 cm
11891.

9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Zebracsikó, vintage fotóművészeti alkotás, két sarkán kisebb törésvonal, pecséttel jelzett, aláírt, 13x18 cm
11892.

8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Falusi hangulat, vintage fotóművészeti alkotás, alsó sarkán hajtás vonal, pecséttel jelzett vintage fotó, 13x18 cm
11893.

9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Jégtáblák az Erzsébet híd alatt, feliratozott vintage fotó, a szerző hagyatékából, 13x18 cm
11894.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Játék a vízben, vintage fotó gyermekéről, pecséttel jelzett, 13x18 cm
11895.

8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Kukac levélen, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 18x13 cm
11896.

4 800 HUF
13,01
15,00

1934 Kinszki Imre (1901-1945): A Duna kanyarulata, vintage tájkép, pecséttel jelzett, feliratozott, 13x18 cm
11897.

4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Lánchíd, bal oldali közlekedéssel, vintage fotóművészeti alkotás brómezüst és pigment kombinációval, K. I. saját eljárása szerint, festészet utánzó stílusban, feliratozva, pecséttel jelezve, 12,5x9,5 cm
11898.

8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1925-1935 Kerny István (1879-1963): Csalafinta mosoly csali Mezőkövesden, pecséttel jelzett vintage néprajzi fotó, 21x15 cm
11899.

13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Leány népviselet Boldog községben, feliratozott vintage néprajzi fotó, 16x22 cm
11900.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF