Books: Other rarities Number of items: 84
725097
12927
204
24000
24 000 HUF
511877
12928
204
2 600 HUF
803580
12929
204
Erdélyi Kalendárium (melyet az úrnak 1940. esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete.) Bp. 1940, Officina. 31 l. Kiadói, illusztrált papírborítóban
2 000 HUF
699352
12930
204
11000
11 000 HUF
798329
12931
204
Révai nagy lexikona I.-VI. kötetek Hasonmás kiadás jó állapotban, Szekszárd. 2000 Babits.
3 600 HUF
753138
12932
204
18 000 HUF
782557
12933
204
7 000 HUF
536012
12934
204
Die Heilige Schriften des Alten- un Neuen-Testamentes...Sulzbach, 1869. Seidelschen Buchh. 996+346p. in linen binding
2 600 HUF
536065
12935
204
Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 6. Jahrgang. Leipzig 1879. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. / Freemaison magazine in linen binding. 96p.
5 000 HUF
772184
12936
204
Fábián Gábor: Cicero összes levelei időrendes sorozatban III-VII. kötet. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés (egy újrakötött egészvászon), belsejükben pecséttel, számozással.
10 000 HUF
772174
12937
204
József Márton: Lexikon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum, Pars secunda M-Z Latin-magyar-német szótár II. kötet). Bécs, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Sérült gerincű félbőr kötés, belsejében aláírással.
4 000 HUF
759031
12938
204
Mindszeny József a népbíróság előtt. Bp., 1949 Szikra. (kötés elvált, gerinchiba)
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house