Books: Military

Number of items: 12

Hovédalbum, Szerk: Szokoly Viktor. Rajzokkal Wágner Sándortól, Litzenmayer Sándortól, Benczúr Gyulától, Jankó Jánostól, Munkácsy Mihálytól és Szinnyey Páltól. A fametszvények Russ Károly pesti műintézetében készültek. Pest, 1868. Emich Gusztáv.10 t. műmelléklet. Dombornyomásos, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
12670.

Hovédalbum, Szerk: Szokoly Viktor. Rajzokkal Wágner Sándortól, Litzenmayer Sándortól, Benczúr Gyulától, Jankó Jánostól, Munkácsy Mihálytól és Szinnyey Páltól. A fametszvények Russ Károly pesti műintézetében készültek.
Pest, 1868. Emich Gusztáv.10 t. műmelléklet.
Dombornyomásos, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

34 000 HUF
92,14
106,25

Magyar Vöröskereszt a világháborúban. A 60 éves Magyar Vörös Kereszt. Bp., 1939, Merkantil-nyomda. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép állapotban.
12671.

10 000 HUF

12672.

6 000 HUF

A mai háború sorozat 2 kötete: KIsserling: Lengyelország felett, Werner Flack: Így épült a Siegfried vonal. Bp., 1942. Révai. Mindkettő sérült félvászon kötésben
12673.

1 200 HUF

Front regények:Balassa Imre Regény milliók életéből, Palladis, cca 1940
12674.

200 HUF
0,54
0,63

Csűrös Lajos: Tengerek, hajók, háborúk. Kiadói félvászon kötés, belső előlap hiányzik, illusztrált.
12675.

1 000 HUF
9

12676.

Pilch Jenő: A világháború története. Számos képmelléklettel és térképvázlattal.
Bp. 1917. Franklin. 418 p. Szövegközti térképekkel gazdagon illusztrálva. Megviselt állapotban

2 000 HUF

12677.

4 000 HUF

12678.

12 000 HUF

Osváth Tibor: Tizen nyugat felé - hadifogoly regény I.-II. egybekötve. Bp., é.n. Pantheon. Kiss kopott egészvászon kötésben
12679.

1 000 HUF

Walter Tibor: A repülő ember. Bp. 1942 Magy. Repülő Sajtóváll. és Stádium. 184p. kétoldalas fotók. Félvászon kötésben.
12680.

2 600 HUF
7,05

Marshall tábornagy: Így győztünk. Bp., 1945. Franklin. Egészvászon kötésben
12681.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF