Books: Military Number of items: 12
819860
12670
204
34000
Books: Military
Hovédalbum, Szerk: Szokoly Viktor. Rajzokkal Wágner Sándortól, Litzenmayer Sándortól, Benczúr Gyulától, Jankó Jánostól, Munkácsy Mihálytól és Szinnyey Páltól. A fametszvények Russ Károly pesti műintézetében készültek. Pest, 1868. Emich Gusztáv.10 t. műmelléklet. Dombornyomásos, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
34 000 HUF
815580
12671
204
Books: Military
Magyar Vöröskereszt a világháborúban. A 60 éves Magyar Vörös Kereszt. Bp., 1939, Merkantil-nyomda. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép állapotban.
10 000 HUF
770187
12672
204
Books: Military
6 000 HUF
802199
12673
204
Books: Military
A mai háború sorozat 2 kötete: KIsserling: Lengyelország felett, Werner Flack: Így épült a Siegfried vonal. Bp., 1942. Révai. Mindkettő sérült félvászon kötésben
1 200 HUF
436589
12674
204
200
Books: Military
Front regények:Balassa Imre Regény milliók életéből, Palladis, cca 1940 812936
12675
204
Books: Military
Csűrös Lajos: Tengerek, hajók, háborúk. Kiadói félvászon kötés, belső előlap hiányzik, illusztrált.
1 000 HUF
610227
12676
204
Books: Military
2 000 HUF
766161
12677
204
Books: Military
4 000 HUF
786505
12678
204
Books: Military
12 000 HUF
757360
12679
204
Books: Military
Osváth Tibor: Tizen nyugat felé - hadifogoly regény I.-II. egybekötve. Bp., é.n. Pantheon. Kiss kopott egészvászon kötésben
1 000 HUF
546836
12680
204
Books: Military
Walter Tibor: A repülő ember. Bp. 1942 Magy. Repülő Sajtóváll. és Stádium. 184p. kétoldalas fotók. Félvászon kötésben.
2 600 HUF
759044
12681
204
Books: Military
Marshall tábornagy: Így győztünk. Bp., 1945. Franklin. Egészvászon kötésben
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house