Antique
Number of items: 13
812004
11049
203
Antique
Ezüstözött levélbontó, kalapált, figurális jelentettel, h:21 cm
3 000 HUF
811995
11050
203
Antique
Tevan kis tálka, jelzett, ón, peremén figurális jelenetekkel, d:14,5 cm
4 000 HUF
812069
11051
203
Antique
Tájték pipa, jelzett (Scheiber János Komárom), réz fedővel, jó állapotban, h:59 cm
6 000 HUF
812067
11052
203
Antique
Tájték pipa, jelzett (Scheiber János Komárom), réz fedővel, jó állapotban, h:73 cm
6 000 HUF
811935
11053
203
Antique
Fém kiöntők és egy shaker, jelzettek, összesen: 3 db
5 000 HUF
812125
11054
203
Antique
Antik török asztali szivartartó szett, sérült, h:29 cm, m:12 cm
8 000 HUF
794749
11055
203
Antique
Faragott elefántcsont karkötő berakásokkal, festett, kopott, d:7 cm (belső átmérő)
4 000 HUF
796819
11056
203
Antique
Antik kétágú gyertyatartó, réz, gazdagon díszített, m:25 cm, h:17 cm
6 000 HUF
785101
11057
203
Antique
Restaurált biedermeier stílusú asztali doboz, nemes fa, intarziás, kulcs nélkül, 32×23 cm, m:11 cm
8 000 HUF
785097
11058
203
Antique
Restaurált biedermeier stílusú asztali doboz, nemes fa, kulcs nélkül, 32×20 cm, m:11 cm
8 000 HUF
807793
11059
203
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka kínálótál, jelzett (GH Scheffield), jó állapotban, d:25 cm, m:10 cm
5 000 HUF
807316
11060
203
Antique
Szecessziós ezüst (Ag.) nyelű tálalóeszközök (4d), kettő csont nyelű kagylóhéj végű, hibásak, pótolt, dobozban
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m