Books: Travelling, cities Number of items: 34
775365
12473
202
Books: Travelling, cities
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció Bp., Lampel és Wodianer Aranyozott kiadói egészvászon kötésben
3 000 HUF
758382
12474
202
Books: Travelling, cities
2 400 HUF
515718
12475
202
Books: Travelling, cities
1 200 HUF
754331
12476
202
Books: Travelling, cities
Világjárók Utazások és kalandok: Roberts, A. W.: Kaland az óceánon. Ford. Kertész Róbert. Bp. é.n. Franklin. 158p, 8 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
1 400 HUF
573478
12477
202
Books: Travelling, cities
1 800 HUF
773760
12478
202
Books: Travelling, cities
Hoffmann-Harnisch, Wolfgang: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Ford. Dr. Csordás Nóra. 20 képpel, 4 térképpel. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú
1 400 HUF
734106
12479
202
Books: Travelling, cities
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Vál. Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében, Homolka József 1896-ban készült térképének hasonmáskiadásával. Kiadói egészvászon kötésben, dísztokban, jó állapotú könyv.
2 000 HUF
737295
12480
202
Books: Travelling, cities
6 000 HUF
662449
12481
202
2200
Books: Travelling, cities
2 200 HUF
745989
12482
202
Books: Travelling, cities
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house