Books: Minibooks Number of items: 19
805374
12577
202
Books: Minibooks
Schäffer Gyula: A Corvináról. Minikönyv. Bélyegekkel illusztrált, kiadói műbőr kötésben, apró fém veretekkel, kapoccsal, jó állapotban.
1 000 HUF
805431
12578
202
Books: Minibooks
Károly Andruskó: Buhara Szamarkand Hiva. Bp., 1975. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
1 000 HUF
805420
12579
202
Books: Minibooks
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Második kiadás. Bp., 1973, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
1 000 HUF
805409
12580
202
Books: Minibooks
France, Anatole: Nyársforgató Jakab meséi. Fordította Keleti Arthur. 1918, Tevan-kiadás. Minikönyv, kartonált, újszerű állapotban.
1 000 HUF
805395
12581
202
Books: Minibooks
Matteo Bandello: Romeo és Júlia. Bp., 1987, Európa. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
1 000 HUF
805388
12582
202
Books: Minibooks
Ave Maria. Minikönyv, illusztrált, műbőr kötés, tartóban, 1x1 cm.
1 000 HUF
805445
12583
202
Books: Minibooks
Tagore, Rabindra Nath-sorozat; 21 kötet. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet. Minikönyv, számozott példányszám (100-300 példány). Kiadói aranyozott egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, újszerű állapotban.
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house