Tétel

Catalogue number:

12406.
Closed 202. Online auction
Books: History

1 600 HUF

Description:

2 db könyv-Grecsák Károly (szerk.): Uj döntvénytár. A Magy. Kir. Curia ítélőtáblák, nemkülönben más legfelsőbb foku ítélőhatóságok elvi jelentőségű határozatai. VIII. kötet. Büntető törvény, sajtótörvény. Bp., 1912, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban; Magyar magánjog mai érvényben, III. kötet, kötelmi jog. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.

Share:

Photo of the item taken by : vörös_iván