Number of items: 185

Katona jelzéssel: Látkép a tengerre. Olaj, farost, antik keretben, 17×23 cm
10060.

5 000 HUF

Karácsonyi Irén (1908-1992): Csendélet. Olaj, karton, keretben, foltos, 60×70 cm
10061.

10 000 HUF

Kárpáthy jelzéssel: Tátrai hegycsúcsok. Olaj, karton, újszerű keretben, 20×24 cm
10062.

6 000 HUF

Kecskés jelzéssel: Csónak a fák között. Akvarell, papír, 46×33 cm
10063.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kékesi László (1919-1993): Pápai Páriz Ferenc, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10064.

1 000 HUF

Kékesi László (1919-1993): Hippokratesz rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10065.

1 600 HUF

Klimó István (1883-1961): Kora nyári fények. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×50 cm
10066.

3 400 HUF
9,21
10,63
10

Klimó István (1883-1961): Házak a sziklák alatt. pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×50 cm
10067.

3 400 HUF
9,21
10,63
9

Koczkás jelzéssel: Lány a pataknál. Olaj, karton, keretben, 37×48 cm
10068.

6 000 HUF

10069.

2 600 HUF
7,05

10070.

3 200 HUF
8,67
10,00

10073.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF