Number of items: 185

10036.

26 000 HUF
70,46
81,25

10037.

26 000 HUF
70,46
81,25

10038.

8 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, törött üveg, keretben, 28x48 cm
10039.

2 200 HUF
5,96
6,88

Élesdy István (1912-1987): Budai Vár, Fortuna utca. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 43x61cm
10040.

1 600 HUF

Farsang Sándor (1945-): Málnás kamikaze rá félszemű cola. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos, 46×34 cm
10041.

3 600 HUF
9,76
11,25

10042.

1 400 HUF

Feleky Fetter Frigyes (1899-1977): Asszonyok gyerekkel. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×26 cm
10043.

40 000 HUF
108,40
125,00

Fóti jelzéssel: Galamb etetés. Olaj, vászon, antik keretben, 40×77 cm
10044.

1 000 HUF

10045.

Förk Ernő (1868-1934): Szabadkőműves síremlék (1891), akvarell, papír /
Freemason sepulchre, water color 31×21 cm

11 000 HUF
29,81
34,38

Frank jelzéssel: Merengő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×19 cm
10046.

46 000 HUF
124,66
143,75

Fürst Andor (1908-1978): Ülő garnitúra 1941. Akvarell, papír, jelzett, 21×28 cm
10047.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF