Jewellery

Number of items: 22

19000.

75 000 HUF
203,25
234,38

cca 1930 Borostyán szipka 14K arany (Au) peremmel, bőr tokban / Amber holder with 15 Ca gold edge in leather box
19001.

5 000 HUF

XX. sz eleje: Ezüst (Ag) melltű féldrágakővel  / Silver brooch with gem
19002.

2 000 HUF

cca 1910 Ezüst (Ag) cigaretta térca geometrikus díszítéssel, belül aranyozott EK mesterjeggyel 0,900-as finomság / Silver cigarette holder with EK master sign. 0,900 fineness 136g
19003.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag.) gyűrű Adolf Hitler arcképével, zománc berakással, jelzett, zománcon apró lepattanás, nettó:7.6 g / Silver ring with Hitler face
19004.

20 000 HUF
54,20
62,50

Niello díszítéses, CS mesterjegyes (Ag) ezüst fülbevaló pár eredeti tokkal / Silver earring set with niello ornament and CS mark
19005.

4 000 HUF

XIX. sz vége: Ezüst (Ag) melltű féldrágakővel eredeti dobozában / Silver brooch with ruby in original box
19006.

5 000 HUF

Öngyújtó ezüst (Ag) borítással kézi ötvösmunka: táncoló pár / Lighter with handmage ornamented silver cover. 0,800 fineness
19007.

3 000 HUF

cca 1900 Ezüst (Ag) fésű tartó, kézi díszítéssel / Silver comb holder with handmade ornaments 19 g
19008.

4 000 HUF

Ezüst függő gránát, citrin, ametiszt befoglalt díszítéssel ezüst láncon, jelzett / Silver pendant, 16,4 gr.
19009.

Ezüst függő gránát, citrin, ametiszt befoglalt díszítéssel ezüst láncon, jelzett /
Silver pendant, 16,4 gr.

13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst fülbevalópár csiszolt jade és markazit díszítéssel, jelzett, 7,5 g.
19010.

6 500 HUF
17,62
20,31
9

Csiszolt spinell kövekkel díszített ezüst függő ezüst láncon, jelzett / Silver pendant, 8,8 gr.
19011.

Csiszolt spinell kövekkel díszített ezüst függő ezüst láncon, jelzett /
Silver pendant, 8,8 gr.

7 500 HUF
20,33
23,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF