Books: Religion

Number of items: 17

12596.

8 000 HUF

12597.

20 000 HUF
54,20
62,50

Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilis Tridentini restitutum, S. V. Pontificis Maximi jussu editum Clementis VIII. et Urbani VIII. Venetiis (Velence), Ex Typographia Haeredis Nicolai Pezzana. Kiadói bordázott, enyhén sérült gerincű egészbőr kötésben, belsejében javított lapokkal.
12598.

20 000 HUF
54,20
62,50

Dr. Révay József: Szentek legendái. Bp., 1927 Franklin. Jaschik Álmos illusztrációival. Reprint kiadás, festett, aranyozott egészvászon kötésben.
12599.

2 000 HUF

Young' éjtzakáji és egyéb munkáji mellyek magyar nyelvre fordíttattak Pétzeli József rév-komáromi prédikátor által. Győr, 1787, SAtreiber József. Korabeli, dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű kopottas bőr kötésben, festett lapszélekkel, gerinc sérült.
12600.

6 500 HUF
17,62
20,31

12601.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

32 000 HUF
86,72
100,00

Eckartshausen, Hofrath [Karl] von: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Prag, o.J., Franz Gerzabeck. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel, rézmetszetű címképpel és díszes, részmetszetű címlappal (a kötés sérült, kopottas állapotú) /  Contemporary gold plated leather binding, copper engraving on frontispiece, engraved title page with vignette (used condition)
12602.

Eckartshausen, Hofrath [Karl] von: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Prag, o.J., Franz Gerzabeck. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel, rézmetszetű címképpel és díszes, részmetszetű címlappal (a kötés sérült, kopottas állapotú) /
Contemporary gold plated leather binding, copper engraving on frontispiece, engraved title page with vignette (used condition)

4 000 HUF

12603.

5 000 HUF

12604.

1 000 HUF

Klug József (Joseph), Dr.: Az örökkévaló dolgok. Gondolatok a katekizmus első része fölött. Ford. Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1922, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, közepes állapotú
12605.

1 000 HUF

Prohászka Ottokár: A Túlvilág Tornácaiban. Novemberhavi elmélkedések. Bp., 1913, Szociális Missió-Társulat. Korabeli egészvászon kötésben, az eredeti tulajdonos beírásával, beragasztott fotójával, ex librisével, gyászjelentésével etc., közepes állapotú (a gerinc belül kissé meglazult, helyenként ceruzás, ill. tollas beírások láthatók)
12606.

1 000 HUF

A hit asztala, Az áldozattól az istentiszteletig, Öt vallás liturgikus tárgyaiból. Budapest, 1990, Officina Nova. Kiadói vászonkötés, védőborítóval, fotókkal illusztrált.
12607.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF