3 000 HUF
Magyar vasutasok albuma. Írták: Rákosi Jenő, Tormay Cécile, Szederkényi Anna stb. Szerk. Vass István. Bp., 1927, (Apostol-ny.). Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, irredenta mottókkal, fotókkal illusztrált (a gerinc belül levált, a címlapon tulajdonosi bejegyzés)