Number of items: 296

Hidas jelzéssel: Pajta. Akvarell, papír, 17×23 cm
10061.

1 000 HUF

Hodis jelzéssel: Akvarell-papír, keretben 26x22 cm
10062.

2 000 HUF

10063.

6 000 HUF

Hranitzky Ilona (1889-?): Épülő Erzsébet híd. Olaj, vászon, jelzett, keretben 64×84
10064.

32 000 HUF
86,72
100,00

10065.

2 600 HUF
7,05

Ircsik József (1932-1986): Falu éjszaka. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×51 cm
10066.

6 000 HUF

Ifj. Iván Szilárd (1955-): Kopár fák a parton. Rézkarc, papír, jelzett, 16×24 cm
10067.

800 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú az asztalnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm
10068.

2 200 HUF
5,96
6,88

10069.

46 000 HUF
124,66
143,75

1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
10070.

7 000 HUF
18,97
21,88

10071.

3 800 HUF
10,30
11,88

Jeney jelzéssel: Tó part. Vegyes technika, farost, 28×40 cm
10072.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF