Number of items: 296

10157.

14 000 HUF
37,94
43,75

Prihoda István (1891-1956): A három grácia. Színezett rézkarc, papír, jelzett, apró gyűrődések, 32×48 cm
10158.

5 000 HUF

10159.

3 600 HUF
9,76
11,25

Radnai Zoltán (1960-): Elmélkedő. Tűzzománc, jelzett, 20×15 cm, igényes keretben 35×30 cm
10160.

12 000 HUF

Radnai Zoltán (1960-): Merengő. Tűzzománc, jelzett, 30×14 cm, igényes keretben 47×32 cm
10161.

12 000 HUF

10162.

4 200 HUF
11,38
13,13

Réti Mátyás (1922-2002): Virágcsendélet. Színezett linó, jelzett, üvegezett keretben 46×33 cm
10163.

2 800 HUF

10164.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ruzicskay György (1896-1993): Ősz. Litográfia, jelzett, 30x21cm
10165.

1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Erdő. Litográfia, jelzett, 30x21cm
10166.

1 200 HUF
9

Ruzicskay György (1896-1993): Menekülő. Litográfia, jelzett, 30x21cm
10167.

1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Zűrzavar. Litográfia, jelzett, 30x21cm
10168.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF