Books: Travelling, cities

Number of items: 37

Hunfalvy János: Budapest és környéke eredeti képekben. Rajzolta Rohbock Lajos. Acélba metszették korunk legjelesebb művészei... Pest, 1859. Lauffer és Stolp. Díszes kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. 2 lev, 243p, 24 acélmetszettel. Restaurálásra szorul: A lapok nagy része foltos és kijárnak, a kötés belül több helyen elvált. Ilyen állapotban is nagy ritkaság.
12681.

220 000 HUF
596,21
687,50

A Föld és népei. Föld- és népismei kézikönyv. Hellwald Frigyes... nyomán kidolgozta Toldy László és György Aladár. Bev. Hunfalvy János. I.-V. kötet. Bp. 1879-1881. Méhner. Rengeteg illusztrációs anyaggal. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kötések egy gerinchibától eltekintve nagyon szép állapotban. Néhány belső lap sérült, de összességében szép állapotú, egységes sorozat.
12682.

A Föld és népei. Föld- és népismei kézikönyv. Hellwald Frigyes... nyomán kidolgozta Toldy László és György Aladár. Bev. Hunfalvy János. I.-V. kötet.
Bp. 1879-1881. Méhner. Rengeteg illusztrációs anyaggal. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kötések egy gerinchibától eltekintve nagyon szép állapotban. Néhány belső lap sérült, de összességében szép állapotú, egységes sorozat.

48 000 HUF
130,08
150,00

12683.

22 000 HUF
59,62
68,75

12684.

16 000 HUF
43,36
50,00

12685.

24 000 HUF
65,04
75,00

Picturesque Bombay. An album containing pictures of views, native characters and other noted objects of interest. Bombay, (cca 1920), D. B. Taraporevala Sons & Co. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fotóalbum Mumbairól /  Original linen binding
12686.

Picturesque Bombay. An album containing pictures of views, native characters and other noted objects of interest. Bombay, (cca 1920), D. B. Taraporevala Sons & Co. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fotóalbum Mumbairól /
Original linen binding

5 000 HUF

12687.

8 000 HUF

12688.

2 000 HUF

Csívári Antal: Borsod vármegye. Budapest 1939. A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatal.
12689.

6 000 HUF

12690.

7 000 HUF
18,97
21,88

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben (néhány lap kijár)
12691.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ward Lock's The isle of Wright - twelve maps and plans. Guide 178p.
12692.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF