Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I.-V. köt. Bp., 1894-1898. Lampel Valamennyi kötet egységes, festett, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. (Egy kötet gerincén kisebb szakadás)
A mi hőseink: Tisztek. Woinovich Emil vezetése alatt szerk. Veltzé Alajos. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Kidói festett, aranyozott egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva, jó állapotban (az előzéklap és a címkép hiányzik)
A mi hőseink: Katonák. Woinovich Emil vezetése alatt szerk. Veltzé Alajos. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Kidói festett, aranyozott egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva, jó állapotban