Jewellery Number of items: 34
582195
19024
172
4600
Jewellery
Ezüst (Ag) varró- és horgolókészlet gazdag növényi díszítéssel: olló, horgolótű, tű tokban / Silver sewing and crocheting tools, br: 23,3gr
4 600 HUF
584165
19025
172
Jewellery
Ezüst nyelű cipőkanál, monogrammal, s: bruttó 55 gr. / Silver shoehorn
1 000 HUF
583888
19026
172
Jewellery
XIX. századi szépen faragott tajtékpipa, ezüsttel bélelt és karimázott, gyönyörűen "kiszívott" darab / Vintage pipe 12 cm
10 000 HUF
565326
19027
172
60000
Jewellery
1937-1966 Kör alakú ezüst tálca, "dianás" jelzéssel, hibátlan állapotban, szép családi címerrel (valószínűleg a Solymossy családé) / Silver tray with Dianakopf hallmark, d:24 cm Nettó: 289 g
60 000 HUF
586596
19029
172
50000
Jewellery
cca 1849-1930 Ezüst evőeszköz tétel, 250 g Vintage silver cutlery lot
50 000 HUF
586254
19030
172
Jewellery
Ezüst fűszertartó, jelzett, üveg nélkül, d:5 cm, m:3 cm, s:42 gr
6 000 HUF
555699
19031
172
Jewellery
Ezüst 5 db mokkáskanál, 800-as finomságú, 66 g, 11,5 cm, jelzett: Magyar 1937-1965 között használt fémjel, többféle mesterjegy /Silver coffee spoon
10 000 HUF
573402
19032
172
28000
Jewellery
cca 1900 7db jelzett, mesterjegyes, ezüst (Ag) kiskanál, kettő címerrel / Vintage silver tea and coffee spoons, 175gr
28 000 HUF
573399
19033
172
14000
Jewellery
Antik ezüst kanál és kis kanál, egyik címeres, jelzettek 1844,1854 és mesterjelek, Nettó 80 g./ 2 silver spoon and small spoon
14 000 HUF
577788
19034
172
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű / Silver ring, size: 56, 3,05gr
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house