Books: Other rarities Number of items: 95
572952
12381
172
Thomas Krist: Werkstatt-Tabellen für die Metallindustrie, Bd. 1-2. Leipzig, 1952, Fachbuchverlag. Újrakötve, rengeteg illusztrációval
1 000 HUF
572999
12382
172
A szerszámkészítés kézikönyve. Szerk. Simon Pál. Bp., 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói vászonkötésben (a címlapon tollas beírás)
1 000 HUF
520513
12383
172
4db szexualitással kapcsolatos könyv: Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések; Aids? Elkerülheted!; Beszélnünk kell róla; A nemi úton terjedő betegségek
570566
12384
172
15db mesekönyv és leporelló
1 000 HUF
551977
12385
172
Kis könyvtétel főleg német nyelvű, természettudományos, történeti, művészettörténeti, bélyeg témájú könyvekkel+ Lukács György: Az írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Papírkötésben, jó állapotban / Mosly German books on science, history and art
1 000 HUF
563576
12386
172
Velhagen & Klasings: Grosser Volksatlas, Bielefeld und Leipzig, 1938, herausgegeben Dr. Konrad Frenzel, kiadói egészvászon kötésben, a gerinc hiányzik
1 000 HUF
566654
12387
172
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső (1888-1954) rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói rajzos, kissé megkopott, félvászon kötésben
3 600 HUF
573988
12388
172
Eörsi István: A derűlátás esélyei. Bp., 1981, Szépirodalmi; Lonci narancssárgában. Bp., 1976, Szépirodalmi (dedikált!)
586257
12389
172
2db orosz nyelvvel kapcsolatos könyv: Dr Nádor, Dr Orlay: Orosz nyelvkönyv I. és egy két nyelvű ifjúsági füzet
586524
12390
172
Tamási Áron: Ábel az országban. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, egészvászon kötésben, jó állapotban
1 200 HUF
586117
12391
172
Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Motorkerékpár vizsgaismeretek. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti ábrákkal, fotókkal
1 600 HUF
517817
12392
172
Revicky Gyula összes költeményei. (Remekírók Képes Könyvtára) Bp., é.n., Lampel. Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house