Number of items: 95

Yliaster Daleth: Magicon. Bp. 1999. Tuan Kiadó, Ezotériával foglalkozó könyv.
12357.

1 200 HUF

Kókay István dalai. Budapest. 1931 Nádor Kálmán kiadása.
12358.

800 HUF

Strindberg Ágost: Haláltánc. Ford. Mikes Lajos. Bp., 1923, Dick Manó. Dekoratív festett vászonkötésben, aranyozott dombornyomattal. Sarkoknál kis kopással, jó állapotban
12359.

1 000 HUF

Mirza-Saffi dalai. Bp., 1880, Grimm Gusztáv. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, a hátsó borítón lévő foltoktól eltekintve szép állapotban
12360.

1 000 HUF

12361.

1 000 HUF

Forel Ágoston: A nemi kérdés. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Kopottas egészvászon kötésben, illusztrációkkal
12362.

1 000 HUF

Vegyes tétel: 2db csendes-óceáni korall és 8db háború előtti kiadású, főleg vallási témájú idegen nyelvű könyv, többek között: az Újtestamentum görög-német, ill. görög nyelven, Lessing's Hamburgische Dramaturgie stb. /  Lot with corals and 8 (mainly religous) books published cca1900 in ancient Greek, Latin and German
12363.

Vegyes tétel: 2db csendes-óceáni korall és 8db háború előtti kiadású, főleg vallási témájú idegen nyelvű könyv, többek között: az Újtestamentum görög-német, ill. görög nyelven, Lessing's Hamburgische Dramaturgie stb. /
Lot with corals and 8 (mainly religous) books published cca1900 in ancient Greek, Latin and German

1 000 HUF

1939. Erdélyi Helikon. Teljes évfolyam szerk.: Kisbán Miklós-Kós Károly. Egészvászon kötésben.
12364.

3 000 HUF

Dr. Bíró Bertalan: A szegedi üstökös. Márton Lajos címlaptervével és illusztrációival. Bp., [1940], Korda Rt. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
12365.

1 200 HUF

Révész Gyula: A sertések nevelése, tartása és gondozása. Bp., 1900. Franklin. 90p. + Hozzákötve: Monostori Károly: A Juhtenyésztés alapvonalai 80p. Mindkettő számos illusztrációval. Egészvászon sorozatkötésben.
12366.

2 000 HUF

A szocializmus diadala után, A szocializmus fejlődése napjainkig. Egybekötve. Bp.1899,1903 Franklin-Társulat
12367.

800 HUF

Négy darab könyv: Kínai horoszkóp, Csillagjóslás, Asztrológia a gyakorlatban, Hamis világképek
12368.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF