Books: Other rarities Number of items: 95
583692
12357
172
Yliaster Daleth: Magicon. Bp. 1999. Tuan Kiadó, Ezotériával foglalkozó könyv.
1 200 HUF
583980
12358
172
Kókay István dalai. Budapest. 1931 Nádor Kálmán kiadása. 437220
12359
172
Strindberg Ágost: Haláltánc. Ford. Mikes Lajos. Bp., 1923, Dick Manó. Dekoratív festett vászonkötésben, aranyozott dombornyomattal. Sarkoknál kis kopással, jó állapotban
1 000 HUF
427251
12360
172
Mirza-Saffi dalai. Bp., 1880, Grimm Gusztáv. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, a hátsó borítón lévő foltoktól eltekintve szép állapotban
1 000 HUF
453943
12361
172
1 000 HUF
400197
12362
172
Forel Ágoston: A nemi kérdés. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Kopottas egészvászon kötésben, illusztrációkkal
1 000 HUF
583381
12363
172
Vegyes tétel: 2db csendes-óceáni korall és 8db háború előtti kiadású, főleg vallási témájú idegen nyelvű könyv, többek között: az Újtestamentum görög-német, ill. görög nyelven, Lessing's Hamburgische Dramaturgie stb. / Lot with corals and 8 (mainly religous) books published cca1900 in ancient Greek, Latin and German
1 000 HUF
582980
12364
172
1939. Erdélyi Helikon. Teljes évfolyam szerk.: Kisbán Miklós-Kós Károly. Egészvászon kötésben.
3 000 HUF
584698
12365
172
Dr. Bíró Bertalan: A szegedi üstökös. Márton Lajos címlaptervével és illusztrációival. Bp., [1940], Korda Rt. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
1 200 HUF
582838
12366
172
Révész Gyula: A sertések nevelése, tartása és gondozása. Bp., 1900. Franklin. 90p. + Hozzákötve: Monostori Károly: A Juhtenyésztés alapvonalai 80p. Mindkettő számos illusztrációval. Egészvászon sorozatkötésben.
2 000 HUF
584311
12367
172
A szocializmus diadala után, A szocializmus fejlődése napjainkig. Egybekötve. Bp.1899,1903 Franklin-Társulat 584061
12368
172
Négy darab könyv: Kínai horoszkóp, Csillagjóslás, Asztrológia a gyakorlatban, Hamis világképek
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house