https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 20

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.
1
12093.

Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
6
 
Hanapi Miklós: Exempla Biblica In Materias Morales distributa, Nunc in ordinen alphabeticum redacta, et novis aliquot titulis aucta. Agriae, 1776. Typis Scolae Episcopalis. 503 p.  Korabeli bordázott egészbőr kötésben. Jó állapotban
1
12094.

Hanapi Miklós: Exempla Biblica In Materias Morales distributa, Nunc in ordinen alphabeticum redacta, et novis aliquot titulis aucta. Agriae, 1776. Typis Scolae Episcopalis. 503 p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben. Jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Hulják Péter: Oratio in honorem quinquagenarii sacerdotis rev. patris Urbani Khoretz, Schemnicii, 1803 Francisci Joannis Sulzer 6p.
1
12095.

Hulják Péter: Oratio in honorem quinquagenarii sacerdotis rev. patris Urbani Khoretz, Schemnicii, 1803 Francisci Joannis Sulzer 6p.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1826 Missale Romano-seraphicum : ad normam novissimi kalendarii Seraphici Ordinis dispositum, et emendatum..., Buda, 1826, kir. egyetemi nyomda - Latin nyelvű misekönyv szép állapotban 60p. 29x43 cm
1
12096.

1826 Missale Romano-seraphicum : ad normam novissimi kalendarii Seraphici Ordinis dispositum, et emendatum..., Buda, 1826, kir. egyetemi nyomda - Latin nyelvű misekönyv szép állapotban 60p. 29x43 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban
1
12097.

A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban
1
12098.

A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással
1
12099.

Képes Szent Biblia, az az Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Ford. Károli Gáspár, bev. Ravasz László, Gustave Doré képeivel illusztrálva. Bp., 1931, Franklin-Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a címlapon helyrehozott szakadással

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Schematizmus: Annus communis a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXLIII. Dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae. Budae, é.n., Typ. Reg. Universit. Hungaricae. hozzákötve: Schematismus inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum pro anno 1843. Budae, é.n., Typ. Reg. Scient. Univ. Hung. 433p. Gerinc, kötés sérült.
1
12100.

Magyar Schematizmus: Annus communis a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXLIII. Dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae. Budae, é.n., Typ. Reg. Universit. Hungaricae. hozzákötve: Schematismus inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum pro anno 1843. Budae, é.n., Typ. Reg. Scient. Univ. Hung. 433p. Gerinc, kötés sérült.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált
1
12101.

A bizonyság két táblája. Beszélgetések a Tízparancsolatról. Szerk. Gábor György. Bp., 1995, Tudomány Kiadó - Magyar Rádió. Jelenits István, Donáth László, Schweitzer József, Vekerdy Tamás, Ránki Júlia és további neves értelmiségiek és egyházi személyiségek közreműködésével. Illusztrált

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Stolz Albán: Üdvözlégy Mária. Bp., 1898. Szent István Társulat. 256p. Gottermayer-féle festett egészvászon kötésben
1
12102.

Stolz Albán: Üdvözlégy Mária. Bp., 1898. Szent István Társulat. 256p. Gottermayer-féle festett egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Andreas Bartetschko: Labores Herculis Austriaci; Seu praecipua gesta... Romanorum imperatoris Caroli VI. Nissae  1718 Josephus Schlögel 31p.
1
12103.

Andreas Bartetschko: Labores Herculis Austriaci; Seu praecipua gesta... Romanorum imperatoris Caroli VI. Nissae 1718 Josephus Schlögel 31p.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Georgio Slotta: Jubilum festis honoribus... Sigismundi Szuppan... Budaem 1870, Egyetemi Nyomda, 16p.
1
12104.

Georgio Slotta: Jubilum festis honoribus... Sigismundi Szuppan... Budaem 1870, Egyetemi Nyomda, 16p.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment