https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Kitchen and garden

Number of items: 19

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve: takarékos magyar konyha. Tetemesen bővitett, javitott második kiadás. Bp., [1930], Szerző tulajdona. Egészvászon kötésben, jó állapotban, a végén több oldalnyi kézzel írt jegyzettel
1
12074.

Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve: takarékos magyar konyha. Tetemesen bővitett, javitott második kiadás. Bp., [1930], Szerző tulajdona. Egészvászon kötésben, jó állapotban, a végén több oldalnyi kézzel írt jegyzettel

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
10
 
Madár Imréné: Filléres főzés és hustalannapok 150 ételreceptje. 100 aranytanács. 1943.
1
12075.

Madár Imréné: Filléres főzés és hustalannapok 150 ételreceptje. 100 aranytanács. 1943.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
Dr. Szabó Zoltán: Útmutató a virágos növények és harasztok gyűjtésére, konzerválására és növénygyűjtemények berendezésére, Bp., 1924, kiadja a Királyi Magyar Természettudományi Társulat, papírkötés, a szövegben 34 képpel
1
12076.

Dr. Szabó Zoltán: Útmutató a virágos növények és harasztok gyűjtésére, konzerválására és növénygyűjtemények berendezésére, Bp., 1924, kiadja a Királyi Magyar Természettudományi Társulat, papírkötés, a szövegben 34 képpel

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
7
 
Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Kiad. dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, jó állapotú
1
12077.

Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Kiad. dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, jó állapotú

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal /  Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page
1
12078.

Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal /
Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp. 1933. Légrády. 115p. Fűzve, félvászon kötésben.
1
12079.

A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp. 1933. Légrády. 115p. Fűzve, félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
A zsidó nő szakácskönyve. Kóser konyha. Makkabi, Bp, 1993. Rosenfeld Hermanné 1925-ös szakácskönyve alapján.
1
12080.

A zsidó nő szakácskönyve. Kóser konyha. Makkabi, Bp, 1993. Rosenfeld Hermanné 1925-ös szakácskönyve alapján.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
5
 
cca 1930 2 db Dr Oetker süteményes receptfüzet
1
12081.

cca 1930 2 db Dr Oetker süteményes receptfüzet

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
2 db Dr Oetker receptfüzet
1
12082.

2 db Dr Oetker receptfüzet

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.
1
12083.

Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva
1
12084.

Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /  In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
1
12085.

Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment