Books: travelling, cities

Number of items: 10

dr. Jankovics Marcell: Az Alpesek Egy arczképpel és szerző eredeti felvételei után készült 131 képpel. Budapest 1911 Hornyánszky. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
11315.

8 000 HUF

Makó és Csanád-Torontál vármegyei községek Szerk. Dr. Barna János. Előszó: Dr. Nikelszky Jenő. Bp., 1929. Magyar Városok Monográfiája. 407 p. Kiadói, aranyozott, dombornyomott címerrel díszített vászonkötésben. Sarkoknál apró kopások, egyébként szép állapotban Ritka!
11316.

Makó és Csanád-Torontál vármegyei községek
Szerk. Dr. Barna János. Előszó: Dr. Nikelszky Jenő. Bp., 1929. Magyar Városok Monográfiája. 407 p. Kiadói, aranyozott, dombornyomott címerrel díszített vászonkötésben. Sarkoknál apró kopások, egyébként szép állapotban Ritka!

8 000 HUF

Dr. Halmy Béla - Leszih Andor (szerk): Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egyesített vármegyebeli községek Bp., 1929. Magyar városok monográfiája. Kissé kopott aranyozású dombornyomott egészvászon kötésben
11317.

8 000 HUF

Az öt világrész. Kihuzható képeskönyv 20 szinezett képpel. (Chromolitográfiák.) Bp. cca. 1880. Riegler J. E. Papírneműgyára. 44p. + 5 x 4 chromolith. tábla; kihajtható. Kiadói félvászon-kötésben. Komplett, a táblák megragasztva
11318.

8 000 HUF

Vattemare, H[ippolyte].: David Livingstone. Voyages d'exploration au Zambeze et dans l'Afrique Centrale 1840-1875. Abrégés par - -. Paris, 1879, Librairie Hachette. Kiadói, vaknyomott, aranyozott egészvászon kötésben, számos, egészoldalas, fametszetű illusztrációval és egy címképpel, jó állapotú /  Original gold plated linen binding, woodcut illustrations and frontispiece, good condition
11319.

Vattemare, H[ippolyte].: David Livingstone. Voyages d'exploration au Zambeze et dans l'Afrique Centrale 1840-1875. Abrégés par - -. Paris, 1879, Librairie Hachette. Kiadói, vaknyomott, aranyozott egészvászon kötésben, számos, egészoldalas, fametszetű illusztrációval és egy címképpel, jó állapotú /
Original gold plated linen binding, woodcut illustrations and frontispiece, good condition

6 000 HUF

11320.

12 000 HUF

Szontágh Miklós: Tátra-Kalauz. Utmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. A Magyarorsz. Kárpátegyesület közreműködésével szerzette IV. kiadás. Térképekkel. Bp. 1908. Singer és Wolfner. 176 p. 4 sztl. lev. + 1 térképmell. Kiadói vászonkötésben
11321.

Szontágh Miklós: Tátra-Kalauz. Utmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. A Magyarorsz. Kárpátegyesület közreműködésével szerzette IV. kiadás. Térképekkel.
Bp. 1908. Singer és Wolfner. 176 p. 4 sztl. lev. + 1 térképmell. Kiadói vászonkötésben

5 000 HUF

Meyers Reisebücher: Türkei, Rumänien, Serbien, Bulgarien. Leipzig, 1908. 392p. + 48p.
11322.

4 000 HUF

Baedekker: Südost-Frankreich - Francia Riviéra útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Southeast-France tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1910. Baedekker. 580p.
11323.

3 000 HUF

Illustrierter Führer durch Triest und Umgebungen Wien, 1904. Hartleben 81 képpel és 9 térképpel, egészvászon kötésben / Tourist-guide with 81 pictures and 9 maps in canvas binding
11324.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF