Art, antiquities

Number of items: 12

Kezet formázó bronz pecsétnyomó / Brass seal-maker 8 cm
11000.

8 000 HUF

20. század. Bólogató harcos. Necuke, cserélhető fejű, faragott csontfigura, színezett díszítéssel, alján jelzett / 20th century. Netsuke carved bone figure with colored decoration, marked on bottom, 4,5cm
11001.

20. század. Bólogató harcos. Necuke, cserélhető fejű, faragott csontfigura, színezett díszítéssel, alján jelzett /
20th century. Netsuke carved bone figure with colored decoration, marked on bottom, 4,5cm

50 000 HUF
135,50
156,25

11002.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) fedeles antik tintatartó, ólomkristály test, két fele nyitható tetővel, alján csiszolt, hibátlan, 10×10 cm, m:10,5 cm / Antique ink pot, perfect condition
11003.

12 000 HUF

Archimedes Reveil ébresztős zsebóra, másodperc mutatós, jó állapotban / Archimedes Reveil Pocket Watch with Alarm
11004.

16 000 HUF
43,36
50,00

Antik oroszlánfejes asztali szett, gazdagon díszített, fém, sorszámozott, jó állapotban, eredeti ép üvegekkel 29×16 cm / Antique table set, good condition
11005.

9 500 HUF
25,75
29,69

1925 Földgömb, Névrajzot összeállította:Dr Takács József, készítette: Turner István, jó állapotban, Mérték:1:50 000 000 d:25 cm/ Antique globe, good condition
11006.

8 000 HUF
15

Art deco asztali irattartó órával, kezelt fa, réz szegélyekkel, óra nem működik, 37×28 cm
11007.

10 000 HUF

Armada sakk készlet, ón figurákkal, fa táblával, jelzettek, hiánytalan, jó állapotban/ Pewter complete Armada chess set, used, good condition
11008.

40 000 HUF
108,40
125,00

XIX. sz kaukázusi dísztőr maratott pengével, rajta írással /  XIX. century Caucasian dagger with insciption on the blade 32 cm
11009.

XIX. sz kaukázusi dísztőr maratott pengével, rajta írással /
XIX. century Caucasian dagger with insciption on the blade 32 cm

20 000 HUF
54,20
62,50

11010.

14 000 HUF
37,94
43,75

11011.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF