Flea Market

Number of items: 330

2db üveg váza 23cm és 20cm
11549.

2db üveg váza 23cm és 20cm

1 000 HUF

cca 1900 A világ országainak címerei. Házi készítésű litho montázs üvegezett fa keretben (széldíszítés egy helyen lejött) /  cca Coat of arms of countries of the world. Litho picture in glassed frame 40x60 cm
11550.

cca 1900 A világ országainak címerei. Házi készítésű litho montázs üvegezett fa keretben (széldíszítés egy helyen lejött) /
cca Coat of arms of countries of the world. Litho picture in glassed frame 40x60 cm

5 000 HUF

120db bakelitlemez: magyar és nemzetközi popzenészek albumai (David Bowie, Elvis Presley, Edda, stb), komolyzenei albumok világhírű művészek és karmesterek közreműködésével, valamint mesés és verses lemezek
11551.

14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1930 Téli tájat ábrázoló nagyméretű igényes gobelin díszes jó állapotú keretben 62x73cm
11552.

8 000 HUF

Nagyméretű falra akasztható réz-hatású petróleumlámpa / Oil lamp 41cm
11553.

Nagyméretű falra akasztható réz-hatású petróleumlámpa /
Oil lamp 41cm

2 600 HUF
7,05

2 db márvány hamutál, egyik ragasztott 14,20 cm átmérővel
11554.

800 HUF

Kínáló kosár, alpakka, üveg betéttel kis repedéssel, jelzett, 22×21 cm
11555.

3 000 HUF

CCa 1960 Ezüstözött orosz 6db kanál, gazdagon díszítve, jelzett, szép díszdobozban,
11556.

2 000 HUF

CCa 1960 Ezüstözött orosz 6db villa és kés, gazdagon díszítve, jelzett, szép díszdobozban
11557.

6 000 HUF

Metszett üveg váza 3db pohárkával / Glass vase with 3 glasses 21cm, 9cm
11558.

Metszett üveg váza 3db pohárkával /
Glass vase with 3 glasses 21cm, 9cm

1 000 HUF

Régi karos mérleg réz tányérokkal és 3db 50dkg-os súllyal / Vintage scales with 50dkg weights
11559.

Régi karos mérleg réz tányérokkal és 3db 50dkg-os súllyal /
Vintage scales with 50dkg weights

4 000 HUF

Régi barna gyógyszertári üveg / Vintage pharmacy glass bottle 16cm
11560.

Régi barna gyógyszertári üveg /
Vintage pharmacy glass bottle 16cm

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF