Flea Market

Number of items: 330

E. M. Ferrari New jersey Corporate Seal szárazbélyegző / Dry-seal
11357.

4 000 HUF

Dombornyomott bőr tapper jó állapotban 8x16cm
11358.

1 000 HUF

6db kitűző, közte cserkész is
11359.

6db kitűző, közte cserkész is

800 HUF

Kis bolha tétel: sörnyitó, csavarhúzó, kulcstartó, bizsuk, gyűszű, teafű tartó, medálok, érmék, stb.
11360.

1 000 HUF

Cca 1950 kínai tájkép, kézzel készített ragasztott parafa, akvarell, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, kerettel 26×21 cm
11361.

2 000 HUF

2 db antik olló és egy jelzett antik fogó, ollók rozsdásak
11362.

1 000 HUF

Cca 1950 kínai tájkép, kézzel készített ragasztott parafa, akvarell, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, kerettel 15×20 cm
11363.

1 600 HUF

Cca 1950 kínai tájkép, kézzel készített ragasztott parafa, akvarell, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×20 cm
11364.

1 400 HUF

cca 1900 München Karlstor-Rondel, nyomat üvegezett keretben 20x16cm
11365.

1 000 HUF

cca 1930 Hamburg Rathaus, nyomat üvegezett keretben 20x19,5cm
11366.

1 000 HUF

1 pár bőr autós kesztyű textil felsőrésszel
11367.

800 HUF

Kiscsévi Állami Gazdaság Versenyzászlaja, kézzel hímzett és festett textil 47×30 cm
11368.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF