Flea Market
Number of items: 330
539113
11357
169
Flea Market
E. M. Ferrari New jersey Corporate Seal szárazbélyegző / Dry-seal
4 000 HUF
495241
11358
169
Flea Market
Dombornyomott bőr tapper jó állapotban 8x16cm
1 000 HUF
569068
11359
169
Flea Market
6db kitűző, közte cserkész is
554231
11360
169
Flea Market
Kis bolha tétel: sörnyitó, csavarhúzó, kulcstartó, bizsuk, gyűszű, teafű tartó, medálok, érmék, stb.
1 000 HUF
569059
11361
169
Flea Market
Cca 1950 kínai tájkép, kézzel készített ragasztott parafa, akvarell, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, kerettel 26×21 cm
2 000 HUF
567437
11362
169
Flea Market
2 db antik olló és egy jelzett antik fogó, ollók rozsdásak
1 000 HUF
569052
11363
169
Flea Market
Cca 1950 kínai tájkép, kézzel készített ragasztott parafa, akvarell, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, kerettel 15×20 cm
1 600 HUF
569047
11364
169
Flea Market
Cca 1950 kínai tájkép, kézzel készített ragasztott parafa, akvarell, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×20 cm
1 400 HUF
568121
11365
169
Flea Market
cca 1900 München Karlstor-Rondel, nyomat üvegezett keretben 20x16cm
1 000 HUF
568124
11366
169
Flea Market
cca 1930 Hamburg Rathaus, nyomat üvegezett keretben 20x19,5cm
1 000 HUF
566062
11367
169
Flea Market
1 pár bőr autós kesztyű textil felsőrésszel
567390
11368
169
Flea Market
Kiscsévi Állami Gazdaság Versenyzászlaja, kézzel hímzett és festett textil 47×30 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m