Books: Other rarities Number of items: 91
566654
12583
169
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső (1888-1954) rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói rajzos, kissé megkopott, félvászon kötésben
3 600 HUF
566432
12584
169
Torday Aliz: Hölgy, egyszarvúval. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy lap kijár, egyébként jó állapotú
1 000 HUF
566518
12585
169
Abonyi Árpád: Miklós vitéz, világverő Mátyás király első ágyúhőse. Regényes elbeszélés. Bp., 1913, Athenaeum. Egészoldalas rajzokkal illusztrált, festett kiadói egészvászon kötésben. A címlap sérült
1 000 HUF
567195
12586
169
1 000 HUF
566639
12587
169
Rónay Anna: Boldog boldogtalan ifjúkor. Családregény. Bp., 2005, Duna Könyvkiadó. Dedikált!
1 000 HUF
567194
12588
169
Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Festett halina (!) kötésben, szép állapotban
2 800 HUF
566641
12589
169
Rónay Anna: Boldog boldogtalan szerelmek. Családregény. Bp., 2006, Duna Könyvkiadó. Dedikált!
1 000 HUF
566657
12590
169
Katona József: Bánk bán. Kádár György illusztrációival. Bp., 1959, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, egészoldalas képekkel, jó állapotban. A címlapon ajándékozó sorok
2 000 HUF
566463
12591
169
Verne Gyula Munkái: Sztrogoff Mihály, a cár futárja. Geiger Richard 10 egészoldalas képével. Bp., é.n., Tolnai. Festett kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
2 000 HUF
566631
12592
169
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség 1-2. Bp., 2000/2003, Európa. Papírkötésben, a címlapon tollas beírással
2 000 HUF
567191
12593
169
Az angol líra kincsesháza I-VIII. köt. Vál., szerk. Bartos Tibor. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, díszdobozban. A doboz sérült, a kötések megfakultak
1 000 HUF
551977
12594
169
Kis könyvtétel főleg német nyelvű, természettudományos, történeti, művészettörténeti, bélyeg témájú könyvekkel+ Lukács György: Az írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Papírkötésben, jó állapotban / Mosly German books on science, history and art
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house