Number of items: 91

Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső (1888-1954) rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói rajzos, kissé megkopott, félvászon kötésben
12583.

3 600 HUF
9,76
11,25

Torday Aliz: Hölgy, egyszarvúval. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy lap kijár, egyébként jó állapotú
12584.

1 000 HUF

Abonyi Árpád: Miklós vitéz, világverő Mátyás király első ágyúhőse. Regényes elbeszélés. Bp., 1913, Athenaeum. Egészoldalas rajzokkal illusztrált, festett kiadói egészvászon kötésben. A címlap sérült
12585.

1 000 HUF

12586.

1 000 HUF

Rónay Anna: Boldog boldogtalan ifjúkor. Családregény. Bp., 2005, Duna Könyvkiadó. Dedikált!
12587.

1 000 HUF

Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Festett halina (!) kötésben, szép állapotban
12588.

2 800 HUF

Rónay Anna: Boldog boldogtalan szerelmek. Családregény. Bp., 2006, Duna Könyvkiadó. Dedikált!
12589.

1 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Kádár György illusztrációival. Bp., 1959, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, egészoldalas képekkel, jó állapotban. A címlapon ajándékozó sorok
12590.

2 000 HUF

Verne Gyula Munkái: Sztrogoff Mihály, a cár futárja. Geiger Richard 10 egészoldalas képével. Bp., é.n., Tolnai. Festett kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
12591.

2 000 HUF

Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség 1-2. Bp., 2000/2003, Európa. Papírkötésben, a címlapon tollas beírással
12592.

2 000 HUF

Az angol líra kincsesháza I-VIII. köt. Vál., szerk. Bartos Tibor. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, díszdobozban. A doboz sérült, a kötések megfakultak
12593.

1 000 HUF

Kis könyvtétel főleg német nyelvű, természettudományos, történeti, művészettörténeti, bélyeg témájú könyvekkel+ Lukács György: Az írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Papírkötésben, jó állapotban /  Mosly German books on science, history and art
12594.

Kis könyvtétel főleg német nyelvű, természettudományos, történeti, művészettörténeti, bélyeg témájú könyvekkel+ Lukács György: Az írástudók felelőssége. Bp., 1945, Szikra. Papírkötésben, jó állapotban /
Mosly German books on science, history and art

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF