Number of items: 91

Chován Kálmán: A zongorajáték módszertana. Bp., 1906. Rozsnyai Kálmán
12571.

3 000 HUF

Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói félvászon-kötésben. sérült gerinccel
12572.

800 HUF

Pallas Nagy Lexikona. A teljes 16 kötet 25 kötetbe újrakötve félvászon kötésben. 3-4 kötet kivételével jó állapotban
12573.

25 000 HUF
67,75
78,13

Egyetemes Regénytár: Almanach 1900. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1900, Singer és Wolfner. Festett egészvászon kötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, jó állapotban
12574.

1 000 HUF

Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk. Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Rengeteg rajzzal és térképpel, viseltes félvászon kötésben. A térképmelléklet hiányzik
12575.

1 200 HUF

Benedek Elek: A magyar történelem nagyjai. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói, festett, viseltes félvászon kötésben, belül jó állapotú
12576.

800 HUF

Cs. Guits Matild: A gyámleány. Regény az előkelő világból. Gyoma, 1901, Kner Izidor. Szecessziós díszítésű kiadói egészvászon kötésben, a gerincen kis hiba
12577.

2 000 HUF

Carmina Burana. Bp., 1979, Magyar Helikon. Szász Endre illusztrációival. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, jó állapotú
12578.

1 200 HUF

Anakreón. Anakreón versei, anakreóni dalok, töredékek. Ford. Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Illusztrált egészvászon kötésben, a kötés foltos, belül jó állapotú
12579.

1 800 HUF

Pietro Aretino: A hetérák tudománya avagy hogyan oktatta ki Nanna, a híres kurtizán, lányát, Pippát, a szerelem művészetére. Szász Endre illusztrációival. Bp., é.n., Képes7
12580.

800 HUF

Hugo Victor: A kis Napoleon I-II. Bp., é.n., Christensen/Gutenberg. Conrád Gyula illusztrációival, a címlap keretrajza és a kötés Végh Gusztáv tervei alapján készült. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12581.

2 000 HUF

Kodály Zoltán: Psalmus Hungaricus. Kass János rajzaival. Bp., 1977, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, illusztrált védőborítóban. A borítón kis sérülések
12582.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF