Books: Books for low starting price Number of items: 28
505631
12629
169
100
Books: Books for low starting price
Báró Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I. Összes Munkái XIII. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses szecessziós vászonkötésben, kiváló állapotban. 523808
12630
169
100
Részletes Magyar Utikalauzok: Bercza-Thirring: Budapest Duna-balparti környéke 65 képpel 1 várostervrajzzal és 2 térképpel. 1923. Szétvált állapotban 498426
12631
169
100
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki könyvkiadó. Szövegközi illusztrációkkal és színes mellékletekkel, kiadói félvászon kötésben 419639
12632
169
100
Grósz Lajos: A természet köréből. Népszerű olvasmányok a nagyközönség, a serdülő ifjuság és női olvasók számára. 68 képpel., Bp., 1894 Franklin, foltos egészvászon kötésben, 2 lap szakadt néhány foltos The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house