Judaica Number of items: 19
494421
11396
161
Judaica
cca 1940 Izraelita ünnepnap kitöltetlen zsinagógai programjegye / unused synagogue program-ticket
472702
11397
161
Judaica
1943 Kisegítő Munka Százados katona zsoldkönyve. (viharvert) / Jewish military work regiment member`s id.
3 000 HUF
447999
11398
161
Judaica
Dr. Kálmán Ödön főrabbi aláírása iskolai nyomtatványon
3 000 HUF
447929
11399
161
Judaica
1940. írógéppel írott levél a Székesfehérvári Izraelita Hitközség Főrabbijától Dr. Heller Bernát tanár úrnak
4 000 HUF
447937
11400
161
Judaica
10 db fotó zsidó temetőkről / Photos of jewish cemetaries 18x14 cm / 17x19cm / 20x15cm
5 000 HUF
447941
11401
161
Judaica
1942. a Budai Izraelita Hitközség levele Dr. Heller Bernát professzor úrnak, a hitközségi választmányi tagságról
1 600 HUF
517585
11402
161
Judaica
Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Budapest, 1940. Eredeti bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel és borítóval. 655 o. (sérült gerinc)
4 000 HUF
455044
11403
161
Judaica
1 000 HUF
433866
11404
161
Judaica
Munkácsi Ernő: Könyvek és kövek, Bp., 1944 Libanon (szétvált kötés)
455054
11405
161
Judaica
1 000 HUF
437447
11406
161
Judaica
IMIT (Izraelita Magyar Irodalmi Társulat) évkönyve. Szerk.: Bánóczi József. Budapest, 1912. Eredeti, jó állapotú aranyozott vászonkötésben. 412p.
2 000 HUF
480394
11407
161
Judaica
1908 Morris Rosenfeld költeményei - Gettódalok , Deutsch Zsigmond és Társa Könyvkereskedés, Bp., Freund Jenő ex librissel, márványozott lapszélekkel, kiadói aranyozott dombornyomott kötésben, apró hibákkal a sarkán
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house