Number of items: 99

Lion Feuchtwanger: Jud Süss. Bp, 1946, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
12727.

800 HUF

3db álmoskönyv: Krúdy: Álmoskönyv, Modern álmoskönyv, Álomfejtés
12728.

1 000 HUF

Zolnay Vilmos: A bridge-rummy szabályai. Dedikált! Bp., 1929. Tolnai József műantiquarium 52p.
12729.

3 000 HUF

cca 1900 2db érdekes magyar könyvecske: Kis ásványtan, Virágnyelv. Kissé kopott kötéssel, belül ceruzás, illetve tollas jelzésekkel, jó állapotban
12730.

1 000 HUF

Halász Előd: Német-magyar kéziszótár
12731.

800 HUF

Balázs Fecó: Új évszakok.Fábián L. Gyula interjúkötete, Morosi Print Kft. 2005. fotókkal illusztrált, dedikált példány
12732.

1 500 HUF
4,07
4,69

12733.

2 000 HUF

Dr Tarján Jenő és Bertsch Mária: Angol szakszöveggyűjtemény és irodalmi szemelvények haladó orvostan- és gyógyszerészhallgatók számára. Budapest Orvostudományi Egyetem 1957. 100p.
12734.

1 000 HUF

12735.

800 HUF

Vörömarty Mihály munkái I. kötet. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben. Bp., Lampel
12736.

1 000 HUF

Somogyvári Gyula: És mégis élünk I.-II. Singer és Wolfner 1937. Aranyozott egészvászon kötésben
12737.

1 400 HUF

Pécsi László: Bilincsbevert évek. Pécs 1928. Részvénynyomda 62p. egészvászon kötésben
12738.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF