12625.
Closed 161. Online auction
Books: Hungary, irredentism and history
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Péterffy Gedeon: A Vatikán békepolitikája, Bp., 1943 Ardói könyvkiadó, aranyozott egészvászon kötésben (gerinc sérült)