Jewellery

Number of items: 6

11010.

200 000 HUF
542,01
625,00

XIX. század: Orosz (kozák) ezüst (Ag) öv aranyozott ezüst filigrán veretekkel, türkiz berakással, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságjelzéssel és "CA" mesterjeggyel ellátva / 19th century Russian (cossak) silver belt with gold plated silver filigree decoration and turquoize stones, with 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "CA" maker's mark, 70cm, 232gr
11011.

XIX. század: Orosz (kozák) ezüst (Ag) öv aranyozott ezüst filigrán veretekkel, türkiz berakással, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságjelzéssel és "CA" mesterjeggyel ellátva /
19th century Russian (cossak) silver belt with gold plated silver filigree decoration and turquoize stones, with 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "CA" maker's mark, 70cm, 232gr

100 000 HUF
271,00
312,50

Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16 cm
11012.

Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, díszdobozban,
certifikációval, bruttó: 421 g., m:16 cm

90 000 HUF
243,90
281,25

cca 1940 Horgolt láncszemes ezüst (Ag) színházi táska szattyánbőr béléssel, elöl horgolt díszsorral, a záron kék kövekkel / Silver women`s theater bag with leather lining, br: 205gr, 18x18cm (36x18cm)
11013.

cca 1940 Horgolt láncszemes ezüst (Ag) színházi táska szattyánbőr béléssel, elöl horgolt díszsorral, a záron kék kövekkel /
Silver women`s theater bag with leather lining, br: 205gr, 18x18cm (36x18cm)

30 000 HUF
81,30
93,75

11014.

40 000 HUF
108,40
125,00

1861 13 latos antik ezüst (Ag) ruhadísz megkopott aranyozással, bécsi jelzéssel és "AK" mesterjeggyel /  Silver clothing decoration with worn gold plating, 13 loth Viennese hallmark and "AK" maker's mark, 7,5 cm, 17,6gr
11015.

1861 13 latos antik ezüst (Ag) ruhadísz megkopott aranyozással, bécsi jelzéssel és "AK" mesterjeggyel /
Silver clothing decoration with worn gold plating, 13 loth Viennese hallmark and "AK" maker's mark, 7,5 cm, 17,6gr

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF