Judaica

Number of items: 10

cca 1940 Izraelita ünnepnap kitöltetlen zsinagógai programjegye / unused synagogue program-ticket
11363.

800 HUF

1943 Kisegítő Munka Százados katona zsoldkönyve. (viharvert) / Jewish military work regiment member`s id.
11364.

3 000 HUF

11365.

1 000 HUF

Munkácsi Ernő: Könyvek és kövek, Bp., 1944 Libanon (szétvált kötés)
11366.

800 HUF

11367.

1 000 HUF

1908 Morris Rosenfeld költeményei - Gettódalok , Deutsch Zsigmond és Társa Könyvkereskedés, Bp., Freund Jenő ex librissel, márványozott lapszélekkel, kiadói aranyozott dombornyomott kötésben, apró hibákkal a sarkán
11368.

10 000 HUF

Az 1939-es zsidótörvény alóli mentesítő levél
11369.

1 000 HUF

1937 Kelet és Nyugat között - Zsidó fiatalok antológiája, A Zsidó Diáksegélyző kiadása, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
11370.

1 400 HUF

Salom Asch: Apostol, Bp., 1946 Káldor György, félvászon  kötés, laza gerinc
11371.

800 HUF

14 db modern, judaika témájú német könyv, szakácskönyvekkel / 14 German Judaica books incl. cook-books
11372.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF