Judaica Number of items: 10
494421
11363
159
Judaica
cca 1940 Izraelita ünnepnap kitöltetlen zsinagógai programjegye / unused synagogue program-ticket
472702
11364
159
Judaica
1943 Kisegítő Munka Százados katona zsoldkönyve. (viharvert) / Jewish military work regiment member`s id.
3 000 HUF
455054
11365
159
Judaica
1 000 HUF
433866
11366
159
Judaica
Munkácsi Ernő: Könyvek és kövek, Bp., 1944 Libanon (szétvált kötés)
455044
11367
159
Judaica
1 000 HUF
480394
11368
159
Judaica
1908 Morris Rosenfeld költeményei - Gettódalok , Deutsch Zsigmond és Társa Könyvkereskedés, Bp., Freund Jenő ex librissel, márványozott lapszélekkel, kiadói aranyozott dombornyomott kötésben, apró hibákkal a sarkán
10 000 HUF
481480
11369
159
Judaica
Az 1939-es zsidótörvény alóli mentesítő levél
1 000 HUF
431612
11370
159
Judaica
1937 Kelet és Nyugat között - Zsidó fiatalok antológiája, A Zsidó Diáksegélyző kiadása, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
1 400 HUF
423556
11371
159
Judaica
Salom Asch: Apostol, Bp., 1946 Káldor György, félvászon kötés, laza gerinc
489080
11372
159
Judaica
14 db modern, judaika témájú német könyv, szakácskönyvekkel / 14 German Judaica books incl. cook-books
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house