Books: travelling, cities

Number of items: 17

Luigi Barzini: Pekingtől Párisig automobilon.Borghese herczeg utja. Ford. Garády Viktor. Singer és Wolfner 1908. Sok képpel, szép példány
11492.

7 000 HUF
18,97
21,88

Dr. Eöttevényi Nagy Olivér: Egy hétig kocsin a Balaton körül (útirajz), Kassa 1905. A felsőmagyarországi pol. napilap nyomdája, papírkötésben 45p.
11493.

10 000 HUF

Dr. Gimes Endre (szerk.:) Soproni utikalauz, Győr-Sporion megye idegenforgalmi hivatala, 1959
11494.

1 000 HUF

Boldizsár Iván (szerk): Ungarn. Magyarország útikönyv, képek helyett rajzokkal, Corvina 1962. Illusztrált papírborítóval
11495.

4 000 HUF

cca 1930 Olaszország autóstérkép, A római konzulok útján kihajtható, színes. Szép állapotban  / Italy auto-map. On the road of the consuls. Nice colored map
11496.

2 000 HUF

Keresztury Dezső (szerk): Balaton,  Bp. 1960  Panoráma. Számos szövegközti és egész oldalas beragasztott, színes reprodukcióval illusztrálva. Első kiadás! 161p. karton tékában
11497.

4 000 HUF

Sven Hedin - Pekingtől Moszkváig, kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
11498.

5 000 HUF

Zentral-Europa képes album: Ausztria, Magyarország, Csehszlovákia, Jugoszlávia, városok, látnivalók képeivel
11499.

3 000 HUF

Sebők Imre: Öt világrészen keresztül Bp. 1911. Szent-István-Társulat 1 térkép+ 516 p. Félvászon kötésben Jó állapotban
11500.

7 000 HUF
18,97
21,88

1886 Jóreménység-foka hivatalos kézikönyv: A Dél-Afrikai gyarmat angol kormányzat által kiadott évkönyve a terület teljes leírásával: gazdaság, ipar, turizmus, politika. számos kőnyomatos képpel, térképpel, ábrával (kötés kissé sérült és kb 5 lap is de hiánytalan) / Cape of Good Hope: Official handbook of South Africa published by the British goverment of the colony with the full description of the area: industry, politics, tourism, all illustrated with lithography pictures, maps, figures. (needs restauration, but no page missing)
11501.

10 000 HUF

Móricz Béla: Őszi, téli Balaton, 1960. Somogy Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. 73+(7) p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban.
11502.

2 000 HUF

STANLEY H. M. - MOUNTENEY, Jephson: A legsötétebb Afrikában. Emin pasa és a zendülés Equatoriában. Kilencz havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. 44 fametszettel Bp. 1891, Ráth Mór. Első kiadás, későbbi egészvászon kötésben 634p.
11503.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF