Books: kitchen and garden Number of items: 5
377520
11528
134
Books: kitchen and garden
Kardo Árpád: Konyhakertészet, Singer és Wolfner
385157
11529
134
Books: kitchen and garden
Malatinszky Fanny Szakácskönyve. 700 recepttel, 15 oldal színes műlappal és 4 oldal fekete ábrával. Orsz. Nőképző Egyesület, Légrády nyomda. Szép példány
7 000 HUF
385162
11530
134
Books: kitchen and garden
Galgóczi Károly: Kertészet kézikönyve. Tüzetes utasitás a konyhakertészet, gyümölcstenyésztés és virágmivelés körében. Az újabb tapasztalatok felhasználásával sajtó alá rendezte Szivós Béla. 6. kiadás. Bp., 1900, Franklin. 292 p. 52 szövegközti ábrával. Kiadói papírkötésben (hátsó borítón kisebb sérülés)
6 000 HUF
385160
11531
134
Books: kitchen and garden
Gödöllői méhészkönyvtár, Örösi Pál Zoltán egyszerű anyanevelés, Bp. 1943, m. kir. földművelésügyi minisztérium kiadása
4 000 HUF
385165
11532
134
Books: kitchen and garden
Bársony István: Dinamit: természetírás Singer és Wolfner, kiadói egészvászon kötésben
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house