10146.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
70 000 HUF
Tóvári Tóth István (1909-2004): Önarckép. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és ajándékozási sorokkal, 70x50 cm, üvegezett fakeretben. / self portrait, oil on wood fibre, signed, with the painter's autograph description on the reverse, framed