10145.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Róna Emy (1904-1988): Sárospataki óvodás, 1952. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 39,5×30,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed, framed.