10046.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Tichy Kálmán (1888-1968): Az uzsorás. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 25×20 cm. Üvegezett fakeretben. / linocut on paper, framed.