10047.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
42 000 HUF
Tichy Gyula (1879-1920): Boszorkány és női akt (szecessziós jelenet). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 24x17,5 cm. Üvegezett fakeretben. / art nouveau scene, etching on paper, unsigned, 24x17,5 cm. Framed.