10088.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
48 000 HUF
Székely Bertalan (1835-1910): A megfagyott gyermek (illusztráció Eötvös József költeményéhez). Lavírozott tus, ceruza, papír. jelezve balra lent ? (SB?). Üvegezett, antik fakeretben, keret hátoldalán Furmann Gyula budapesti képkeretező XX. sz. eleji címkéjével. 21x14 cm. / ink and pencil on paper, signed lower left? (SB?), framed