10064.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
95 000 HUF
256,76 EUR, 279,41 USD
Poll Hugó (1867-1931): Vízparti társaság. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, sarkaiban sérült szecessziós fakeretben. 25,5x33 cm. / pastell on paper, signed, framed